K2_THE_LATEST

تصویر 6

تصویر5

آیا بسته‌بندی محصولات لبنی، به سوی بسته‌بندی‌های سبز پیش خواهد رفت؟


Wal-Mart effect نام کتابی است که توسط چارلز فیش من نوشته شده است. این کتاب فشارها و اثرات بزرگ‌ترین خرده فروشی دنیا را بر تجارت، کار و بسیاری جنبه‌های دیگر از زندگی ما شرح می دهد. اگر چه این کتاب بر روی اثرات Wal-Mart بر روی اقتصاد ایالات متحده و عادات خرید مردم آمریکا تمرکز یافته است، اما به عنوان یک فرضیه اثبات شده می تواند برای اقتصادهای توسعه یافته در اروپا، آسیا و دیگر نقاط جهان قابل استفاده باشد.
مفهوم و اثر Wal-Mart هر روزه زندگی تک تک افراد را تحت تاثیر قرار می دهد. Wal-Mart در شهرها و کلان شهرهایی که فروشگاه‌های آن باز شده است، زندگی اقتصادی را دچار تغییر و تحول کرده است.

كاربرد فويل آلومينيوم در بسته بندي مواد غذايي



از فويل آلومينيوم در بسته بندي نمودن نوشابه ها ، درپوش نوشابه هاي گازدار حاوي CO2 درپوش بطريهاي شيشه شير ، قوطي كنسرو دو پارچه ( دو قسمتي ) بته بندي مربا ، شير تغليظ شده و خامه كه در سيستم اسپتيك بسته بندي شده باشد ، استفاده مي گردد. براي شيريني ها ، كره ، مارگارين از ليوان هاي آلومينيومي ، براي پودر سيب زميني از كيسه هاي آلومينيومي با حجم مختلف و همچنان پودر قهوه ، شير استرليزه UHT از كيسه آلومينيومي نيز استفاده مي كنند . از لحاظ اقتصادي و صرفه جويي در هزينه انرژي بايد از آلومينيوم مواقعي استفاده نمود كه وضعيت اقتصادي آن به عنوان مواد اوليه بسته بندي كاملا مشخص شود . در اين راستا امتزاج آلومينيوم با مواد ديگري به صورت قوطي كنسرو ( به عنوان مثال LDPE/AL/LDPE يا LDPE/PAPER/AL/LDPE ) به جاي فويل آلومينيوم توسعه يافته است .

تصویر 3

1.jpg11.jpg12.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg
  • شیراز - خیابان گودگری - ساختمان بزرگمهر غربی - طبقه 1 - واحد 2.
  • 09177089150
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارسال پیام برای ما

  ایمیل ارسال نشد.   ایمیل شما ارسال شد.
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم. سیاست کوکی.من از کوکی ها در سایت استفاده می کنم. قبول کردن